Více o profesionální fotografce Jana Fröhlichová – FOTOJÁJA

Jmenuji se Jana Fröhlichovávěnuji se již od malička fotografii všeho druhu. Ne nadarmo jsem vystudovala fotografickou školu a díky svému vlastnímu fotoateliéru můžu dělat to co mě opravdu baví. Jsem přátelská, ráda fotím od nejmenších, co jsou ještě v bříšku, přes malá roztomilá miminka až po dospělé, kteří si chtějí na fotografiích uchovat vzpomínku a přitom berou focení jako velkou zábavu. Pokud se vám zdá, že vaše malé ratolesti neudržíte na uzdě, věřte, že focení s bláznivou tetkou je bude bavit, sama mám dcerku Vendulku a syna Mikuláška se kterými si focení vždycky užíváme.

Svou profesní kvalifikaci jsem v posledních letech rozšířila o učitelství mateřské školy, což momentálně zabírá mé pracovní dny, na focení mi ale zbývá stále dost času.

Pokud si chcete focení užít tak jako my, přijďte nás navštívit a budete se moct cítit jako doma, jste všichni srdečně zváni. Není pro mě problém se přizpůsobit i vašemu individuálnímu požadavku na focení venku, v ulicích či třeba někde u moře pod palmami. Focení svateb si obzvláště vážím, neboť sama vím, co pro mě svatební fotografie znamenají a vím, jak je důležité si před focením vždy sednout a probrat vše do detailu. Jsem sama sobě pánem, tudíž fotím kdy je potřeba a nerozlišuji pracovní týden a víkend, neberu focení jako práci, ale spojuji příjemné s užitečným. Na mém webu si můžete také prohlédnout pár ukázek z portrétní a rodinné fotografie, Budior, Glamour, reklamní fotografie atd. Pracuji s fotoaparátem Nikon a s kvalitními českými zábleskovými světly Fomei.

Copyright © Foto Jája - Theme by Pexeto