Focení dětí

Focení dětí je vždy individuální. Některé děti jakoby přesně věděly, co mají dělat, rády se předvádějí a vědí, jaké rekvizity použít chtějí a jaké naopak ne. Jiné zase s pomocí rodičů navádíme k nějaké akci (reakci) a snažíme se hledat tu nejpřirozenější cestu k pěknému záběru. Těch cest je spousta, výsledkem by měl být vždy příjemně strávený čas a pěkné fotky. Pro mě je vítězstvím, když je to pro děti i zážitek.

Pro ta úplná miminka to samozřejmě zážitek není, ale jednou si budou s velkým zájmem prohlížet své fotečky a sledovat, jak vypadali, když jim byl jen měsíc, dva, nebo rok…

Co s sebou na focení přinést?

Jak já s radostí stále říkám, hlavně dobrou náladu. Oblečení zcela jistě vyberete to nejhezčí, pokud chcete vzít oblečení víc na převlečení, myslete na to, jak moc se zrovna vaše dítko rádo převléká, abyste se zbytečně netáhli s taškou oblečení… Pokud ale máte slečnu parádnici, nechť si vezme, co unese :).

Co vám v ateliéru půjčíme?

V ateliéru jsou k dispozici nějaké korále, klobouky, kytky do vlasů, paruky, čelenky s ouškama, dřevěnou šavli, houpacího koně a další hračky. Pro novorozence čelenky s kytičkami, pár háčkovaných čepiček, proutěné košíky, deky, velmi oblíbenou chlupatinu a další a další rekvizity stále pořizuji.